Člani

V sezoni 2013 – 2014 je prijavljenih 8 članskih ekip iz 4 različnih občin. Igral se bo enokrožni ligaški sistem in končnica. Za končnico se formirata dve novi skupini in sicer v eni so ekipe, ki so v rednem delu bile na mestih od 1. do 4. Mesta (Liga za prvaka), v drugi pa ekipe od 5. do 8. mesta (Tolažilna skupina). V samo končnico prenesejo ekipe tudi točke glede na uvrstitev po 7. krogih lige in sicer za 1. mesto – 3 točke, 2. mesto – 2 točke, 3. mesto – 1 točka, 4. mesto – 0 točk, 5. mesto – 3 točke, 6. mesto – 2 točki, 7. mesto – 1 točka in 8. mesto – 0 točk. V primeru enakega števila točk pri dveh ali več ekipah, se pri končni uvrstitvi upoštevajo njihove medsebojne tekme v rednem delu in končnici.